bdfgffd

știri

PETROKING PETROLEUM HEBEI CO., LTD, bazat pe propria noastră fabrică înființată în 1988. Avem 32 de ani de experiență în producția de grăsimi și 10 ani de experiență lucrând cu mai mult de 40 de țări din Asia, Africa, Europa și America. Avem acces la portul Tianjin. De asemenea, transportul feroviar și aerian sunt foarte convenabile, ceea ce poate asigura timpul pentru livrare.

ufha

Suntem specializați în fabricarea de grăsimi multifuncționale de bază de litiu, grăsimi de temperatură înaltă, grăsimi de presiune extremă, grăsimi complexe de litiu, grăsimi complexe de aluminiu, grăsimi de grafit, grăsimi de calciu anhidre, ulei de motor, ulei de angrenaje, ulei hidraulic etc.

De obicei, punctul de scădere al grăsimii este de 140 la 380 de grade. Acestea ar putea fi utilizate în rulmenți, camioane și mașini. Cea mai populară este grăsimea la temperatură ridicată, care poate fi utilizată în camioane grele și care funcționează bine în condițiile meteorologice calde.

În zilele noastre, echipa noastră de experți a dezvoltat o nouă grăsime grafen, al cărei punct de cădere este între 600 și 1000 de grade. Grăsimea de grafen este acum nouă în China și aplicăm brevetul.

Caracteristica 1: reduce fricțiunea cu 50%

Caracteristica 2: reduce abraziunea cu 50%

Caracteristica 3: Durată de viață de 10 ori mai mare, 500000 km fără întreținere

Cel mai important lucru este să reduceți rezistența la conducere și să economisiți 5% combustibil

În plus, putem produce și produse specifice în funcție de cererea clienților. Indiferent dacă selectați un produs curent din catalogul nostru sau căutați asistență tehnică pentru aplicația dvs., puteți discuta cu centrul nostru de servicii pentru clienți despre cerințele dvs. de aprovizionare.

Considerăm calitatea ca fiind viața noastră și avem un control strict al calității în fiecare etapă a producției și insistăm „Clientul mai întâi” ca fiind filozofia noastră de afaceri pentru totdeauna.

Oferim nu numai bunurile, ci și cele mai bune servicii, care pot menține relația de cooperare pe termen lung cu toți clienții
Vom munci mai mult pentru a oferi clienților produse mai multe și mai bune.

img
img2

Ora postării: 15 iul.2020